При якому значенні m вектори a(m;5) і b(3;5) а) колініарні б)перпендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Байдуганов Никита.
А)вект.а║вект.в тоди и тильки тоди, коли йих координати пропорцийни, тобто м/3=5/5, звидси м=3.
Видповидь: при м=3.
б)вект.а⊥вект.в тоди и тильки тоди, коли йих скалярний добуток доривнюэ 0, тобто м*3+5*5=0, звидси 3м=-25, м=-25/3, м=-8целых1/3.
Видповидь: при м=-8целых1/3.

P.S.: Мне кажется, всё же, что в условие закралась ошибка - уж больно коряво выглядит решение...