2. Скільки води слід долити до 7,5кг 12%-розчину, щоб одержати 10%-й розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Капарова Инкар.

7,5/(7,5+х)=10/12

7,5*12=10*(7,5+х)

90=75+10х

10х=90-75=15

х=15/10=1,5 л надо добавить