Знайдіть значення функції f(x), якщо:f(x)=√x2 - 16, x0= - 5 . Допоможіть, будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

√x^2=|x|;

f(x)=|x|-16; f(-5)=5-16= -11

Ответ: -11.