Помогите, пожалуйста! Одна бригада мала виготовити 120дет, а друга 144. Перша бригада щогодини

виготовляла на 4 дет. більше, ніж друга, і працювала на 3 год менше від другої. Скільки деталей виготовляла кожна бригада за одну годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Граур Милана.

(х+4)*(т-3)=120

х*т=144

 

х=144/т

(144/т +4) * (т-3)=120 

144- 432/т+4т-12=120

432/т+4т= 12

Осталось решить это уравнение