Функція задана формулою y=3x-2.В точці x=-2 значення функції дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Хуажева Соня.
У = 3х - 2
при х = -2  у = 3 · (-2) - 2 = -6 - 2 = -8
Ответ: -8.
Отвечает Журавлёв Артём.
Y=3x-2
y(-2)=3(-2)-2=-6-2=-8