Тіло кинуто із землі вертикально вгору з початковою швидкістю v=30 м\с. На якій висоті буде це тіло

через 4 секунди, якщо g =9,8м\с²

Ответы на вопрос

Отвечает Юркина Дарья.
Нач скорость = 30 м.с(vo)
t=4c
g=9.8(ускорение свободного падения)
h= gt^2/2

h= 10*16/2= 80