До 8 кг 60 відсоткового розчину солі долили 4 кг води.Яким після цього став відсотковий вміст солі

в розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Рек Илья.
В 8 кг розчину (раствора) было 60% соли, то есть 8*0,6 = 4,8 кг.
Долили 4 кг воды. Стало те же 4,8 кг соли на 8 + 4 = 12 кг розчину.
4,8/12*100% = 40%