Знайдіть НСК та НСД чисел:100і125,64і54.


Ответы на вопрос

Отвечает Баліцька Віка.
100 = 4*25
125 = 5*25
НСК = 4*5*25 = 500
НСД = 25

54 = 2*27=2*3³
64 = 2*32=2⁶
НСК = 2⁵*3³ = 32*27=