При яких значеннях параметра а рівняння набуває від`ємні корені : При каких значениях параметра а

уравнение приобретает отрицательные корни : 4х+3а = 5х-2а 3 ........... 4

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Ника.
4(4х+3а)=3(5х-2а)
16х+12а=15х-6а
16х-15х=-6а-12а
х=-18а
При всіх додатних значеннях а рівняння набуває від'ємні корені
Відповідь: а>0