Чи належать графіку функції у = x-³ точки А(2;1/6), В(1/3; 27).​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Виктория.

Ответ:

точка А не належить, точка В належить функції

Объяснение:

Щоб дізнатися чи належать ці точки цій функції, треба просто підставити значення з точки до графіка, тобто знаємо що:

х. у

А(2;1/6)

Тоді ці значення підставляємо у функцію:

1/6=2**-3. ( ** - це степінь)

1/6=1/8

І бачимо що значення різні, тому ця точка не належить цій функції. І так само з іншою точкою:

27=(1/3)**-3

27=3**3

27=27

як бачимо, значення співпаді, тому ця точка належить цій функції