Один маятник здійснює два коливань за 4 секунд а другий здійснює 12 коливань за 6 секунд визначити

у якого маятника більший період коливань? У скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Никита.

Ответ:

Т1=t1/N1=4/2=2c

Т2=t2/N2=6/12=0.5c

T1/T2= 2/0.5=4 рази

Объяснение: