Один із суміжних кутів на 20° більший за інший.У скільки разів перший кут більший за другий?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ілюк Вова.

Нехай х -- менший кут, тоді х + 20 -- більший. Маємо:

1) х + х + 20 = 180

2х = 160

х = 80 -- менший кут

2) 80 + 20 = 100 -- більший кут

Якщо один кут у скількісь разів більше іншого, то це відношення:

100 : 80 = 5 : 4 // скоротили на 20 // = 5/4 = 1 1/4 -- відповідь.

Отвечает Королева Виктория.

Ответ: у 1.25 разів

Объяснение:

Сума суміжних кутів = 180°

Спочатку пишемо те, що на фото

Після того, як знайшли кути, знаходимо відношення ∠1/∠2=100°/80°=1,25