спортсмен зробив 40 пострілів по мішені і вибив 10 очок 18 разів, 9 очок - 10 разів, 8 очок - 6

разів, 7 очок - 6 разів. Скільки очок у середньому вибивав спортсмен за один постріл?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Дима.

Ответ:

Объяснение:

1) 10×18=180

2) 9×10=90

3) 8×6=48

4) 7×6=42

5) 180+90+48+42=360

6) 360÷40=9 балІванович у середньому