Випробування полягає в підкиданні грального кубика. Установіть відповідність між подією, яка

відбулася внаслідок цього випробування, та її ймовірністю А) 1Б) 1/6В) 1/2Г) 01) Випало 5 очок 2)Випало число очок, кратне 3 3)Випало 8 очок 4) Випало число очок, менше від 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхуллин Карим.

Ответ:

1) Б;

2) должно быть 2/6=1/3

3) Г

4) 3/6=1/2

Объяснение: