Составьте задачу с дробями Сплав массы 350г содержит 80% серебра Всего - 350 Серебро - ?


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

Ответ:

Звісно, ось задача із дробами:

У сплаві загальною масою 350 г вміст срібла становить 80%. Якою буде маса срібла в сплаві?

Для розв'язання цієї задачі, спочатку знайдемо масу срібла відсотковим методом. Виразимо це в дробовій формі:

Маса срібла = (80/100) * 350 г

Тепер можемо обчислити:

Маса срібла = (80/100) * 350 г = (4/5) * 350 г = 280 г

Отже, маса срібла в сплаві становить 280 г.