Спідомт автомобіля показує 60 км/год.скільки проїде автомобіль за 10 хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазов Андрей.

Для зміни, скільки проїде автомобіль за 10 хвилин, спочатку створюємо час з хвилин на годину, після швидкості дана кілометрах на годину.

1 година має 60 хвилин, тому 10 хвилин

10/60 год.

Зараз ми можемо використати формулу для відрізку:

Відстань=Швидкість×Час

Ваша швидкість 60 км/год, а час 10/60 год.

Відстань=60 км/год ×10/60 год = 10 км

Відстань=60км / год× 10/60 год=10км

Отже, автомобіль проїде 10 кілометрів за 10 хвилин.

Отвечает Брагина Вероника.

Ответ:

10км

Объяснение:

Дано:

v=60км/год

t=10хв=1/6год

======

s-?

s=vt=60*1/6=10км