СРОЧНО Складіть суму і різницю многочленів і зведіть їх до стандартного стану б) x²-3xy+y² i

x²-y²в) 5y²-3y-1 i 8y²+2y-11г) 2a²+3a-2 i 5a³-3a-3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Гриша.
Б) x² - 3xy + y² і x² - y²:

Сума:
(x² - 3xy + y²) + (x² - y²) = x² - 3xy + y² + x² - y² = 2x² - 3xy.

Різниця:
(x² - 3xy + y²) - (x² - y²) = x² - 3xy + y² - x² + y² = -3xy + 2y².

в) 5y² - 3y - 1 і 8y² + 2y - 11:

Сума:
(5y² - 3y - 1) + (8y² + 2y - 11) = 5y² - 3y - 1 + 8y² + 2y - 11 = 13y² - y - 12.

Різниця:
(5y² - 3y - 1) - (8y² + 2y - 11) = 5y² - 3y - 1 - 8y² - 2y + 11 = -3y² - 5y + 10.

г) 2a² + 3a - 2 і 5a³ - 3a - 3:

Сума:
(2a² + 3a - 2) + (5a³ - 3a - 3) = 2a² + 3a - 2 + 5a³ - 3a - 3 = 5a³ + 2a² - 3.

Різниця:
(2a² + 3a - 2) - (5a³ - 3a - 3) = 2a² + 3a - 2 - 5a³ + 3a + 3 = -5a³ + 2a² + 6.