ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Задача на украинском языкеЧлен, власна

швидкість якого 18 км/годину, проплив 20 кілометрів за течією і 32 кілометри проти течії, витративши на весь шлях 3 години. Знайдіть швидкість течії.Ответы:А 2 км/годинуБ. 8 км/годинуВ. 4 км/годинуГ. 6 км/годину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

Рішення:

Нехай швидкість течії - х.    ⇒

\frac{20}{18+x} +\frac{32}{18-x} =3\\20*(18-x)+32*(18+x)=3*(18-x)(18+x)\\360-20x+576+32x=972-3x^{2}\\3x^{2} +12x-36=0|:3\\x^{2} +4x-12=0\\D=64;\sqrt{D}=8\\ x_{1}=2;x_{2}  \neq -6.

Відповідь: А) швидкість течії 2 км/год.