Розв’яжіть рівняння: (x^2-49)/(x-7)=0 а) коренів немає; б) –7; в) 7; г) –7; 7. СРООООЧНОООО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Метельская Вероника.

Ответ:

\dfrac{x^2-49}{x-7}=0\ \ ,\ \ \ \ \ ODZ:\ x\ne 7\\\\\\\dfrac{(x-7)(x+7)}{x-7}=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ x+7=0\ \ ,\ \ x=-7\\\\\\Otvwt:\ \ x=-7\ .