Из городов А и В, расстояние между которыми равно 575 км, навстречу друг другу одновременно выехали

два ав- томобиля: из города А со скоростью 50 км/ч, из города В — со скоростью 65 км/ч. На каком расстоянии от города В автомобили встретятся? Ответ дайте в километрах. срочно с объяснением пж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Артур.

Відповідь:

1. Знайдемо швидкість зближення в годину автомобілів, якщо відомо з якою швидкістю в годину вони їдуть.

50 + 65 = 115 кілометрів.

2. Дізнаємося час через яке вони зустрінуться, якщо сказано, що відстань між ними було 575 кілометрів.

575/115 =5 години.

3. Обчислимо на якій відстані від міста А сталася їхня зустріч, якщо відомо, що з міста А виїхала машина швидкість якої 50 кілометрів на годину.

55 * 5= 275 кілометрів.  

Відповідь: На відстані 275 кілометрів від міста А автомобілі зустрілися один з одним.