Знайдіть двадцять шостий член арифметичної прогресії, якщо її перший член 3,4, а різниця 0,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Данюков Миша.

a1 = 3 ,4

d = 0,2

a26=a1+d(n-1)=3,4+0,2(26-1)=3,4+0,2*25=3,4+5=8,4

Ответ: 8,4

Отвечает Зиновьев Никита.

Ответ:

а26=а1+25×d

а26=3,4+25×0,2=3,4+5=8,4