Розвязати систему, що складається з двох рівняньx-y=-2 и x+y=3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Саид.

Ответ:

x-y=-2x+y=3

x-y=3

-2x+y=3

-x=6

x=-6

-6-y=3

y=-9

Ответ: (-6;-9)