Срочно,пожалуйсто!! 1 задача. За 4 зошити і дві ручки заплатили 36грн.Стільки ж коштують 3 зошити

і 4 ручки.Яка ціна одного зошита і однієї ручки? 2 задача. На виготовлення 160 столових і 200 чайних ложок витратили 14кг.срібла.Яка маса однієї чайної ложки,якщо з столової ложки мають таку саму масу,як 5 чайних ложок?

Ответы на вопрос

Отвечает Кинос Маша.

Ответ:

первая задача в прикреплённом файле, вот вторая:

х- маса столової ложки

3х- маса трьох столових ложок

3х/5- маса чайної ложки

160х+200*3х/5=14

160+120х=14

280х=14

х=0,05

Маса столової ложки- 0,05 кг

Маса чайної ложки- 0,03

х- маса  столової  ложки

у- маса чайної ложки

                                                                        280х+14000

160х+200у=14000     160х+200у=14000      х=50

3х=5у                           120х-120у=0               120*50=200у

                                                                         у=30

Відповідь: 50г, 30г.