На фабриці виготовляють маленькі та великі ялинки з полімерного матеріалу. На виготовлення однієї

маленької ялинки витрачають х кг матеріалу, однієї великої - у чотири рази більше. Відомо, що на виготовлення х маленьких та 6 великих ялинок витратили 52 кг полімерного матеріалу. Визначте, скільки кілограмів полімерного матеріалу витрачають на виготовлення однієї великої ялинки.

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехова Евгения.

Ответ:

8кг

Объяснение:

x*x + 4x*6 = 52

x^2 + 24x - 52 = 0

x1 = 2

x2 = - 26

По смыслу подходит x1 = 2, значит на маленькую ёлку уходит 2 кг, а на большую уходит 4*2 = 8 кг.