СРОЧНО!!!ДАЮ 20 БАЛІВ Чому дорівнює об'єм зануреного тіла у воду (густина якої 1000 кг/м3), якщо

на нього діє виштовхувальна сила 8кН? Потрібен розв’язок

Ответы на вопрос

Отвечает Колмыков Евгений.

Ответ:Fa=Vpg;V=Fa/Pg то есть V=8000/1000*10=80м3

Объяснение:

Дано:

p=1000кг/м3

F=8000н

g=10н/м

Решение:

Fa=Vpg;V=Fa/Pg то есть V=8000/1000*10=80м3