СРОЧНО!!!ДАЮ 15 БАЛІВ Чому дорівнює об'єм зануреного тіла у воду (густина якої 1000 кг/м3), якщо

на нього діє виштовхувальна сила 8кН? Потрібен розв’язок

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ: V=8000/1000*10=80м3

Объяснение:

Дано:

Fa=8000H

p=1000кг/м3

g=10

Решение:

Fa=Vpg; V=Fa/Pg то есть V=8000/1000*10=80м3