Середнє арифметичне двох різних натуральних чисел дорівнює 4. Які це можуть бути числа? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Никита.

Ответ:

(1; 7); (2; 6); (3; 5)

Пошаговое объяснение:

a,b∈N, 0,5(a+b)=4⇒a+b=8

8=1+7=2+6=3+5