СРОЧНО ДКЮ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Розв'яжи задачу за допомогою системи рiвнянь. 198

олівців було упаковано у великі та маленькі коробки. У великі коробки вміщується по 36 олівців, а в маленькі по 18. Усього використали 8 коробок. Визнач, скiльки великих та скільки маленьких коробок було використано.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крамарева Лиза.

Ответ:

Объяснение:

x - число больших коробок.

y - число маленьких коробок.

Система уравнений:

36x+18y=198

x+y=8

1) 36x+18y=198                                      |18

2x+y=11

y=11-2x

2) x+11-2x=8

x=11-8

x=3 больших коробки.

3+y=8 ⇒ y=8-3 ⇒ y=5 маленьких коробок.

Ответ: было использовано 3 больших коробки и 5 маленьких коробок.