Робітник пофарбував 48 м2 приміщення кухні , що складає 60% усієї кухні Скільки йому ще

залишилося пофарбувати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Изоньярова Карина.

48 м² = 60%

х = 100%

100 × 48 ÷ 60 = 80 м² — площа всієї кухні.

80 - 48 = 32 м² — залишилося пофарбувати робітнику.

Отвечает Качанов Андрей.

Ответ:

32 м²

Объяснение:

100%-60%=40% приміщення залишилось пофарбувати

Складемо пропорцію

48 м² -------- 60%

х   м² --------- 40%

х=48*40:60=32

Залишилось пофарбувати 32 м².