У коробці 5 зелених,1 чорна, 4 сині кульки.Навмання беруть одну з них. Яки ймовірність того,що

1)-кулька синя? 2)- не чорна?

Ответы на вопрос

Отвечает Желіховська Оля.

Ответ:

1) 0.4; 2) 0.9

Объяснение:

Загальна кількість кульок в коробці дорівнює числу n:

n = 5+1+4 = 10

1) Подія А - узята навмання кулька виявилася синьою. За умовою, в коробці лежить лише 4 сині кульки, отже число m - число іспитів, що сприяють події А - дорівнює 4-м. Тоді ймовірність події А дорівнює:

Р(А) = m/n = 4/10 = 0.4

2) Подія В - узята навмання кулька виявилася НЕ чорною. За умовою, окрім однієї чорної кульки у коробці є такоє 5 зелених та 4 синіх, отже, число m = 5+4 = 9. Тоді ймовірність події А дорівнює:

Р(В) = m/n = 9/10 = 0.9