В шухляді знаходяться білі, сині та червоні кульки. Навмання вибирають одну кульку. Ймовірність

того, що вона синя або червона, дорівнює 5/8, а ймовірність того, що вона біла або синя дорівнює 7/8 . Яка ймовірність того, що навмання вибрана кулька є синьою?

Ответы на вопрос

Отвечает Сисак Мар'яна.

Ответ:  1/2

Объяснение:

Событие " Выбран синий -С " ,  "Выбран белый -Б  " ,  "Выбран червоный -Ч "

P(Б + C)= 7/8

Р (С+Ч)= 5/8

=> P(Б + C) + Р (С+Ч) - P(C)=1  => 7/8+5/8- P(C)= 1

=> P(C)=4 /8 =1/2