1. Кульки пронумеровані цифрами від 1 до 30. Навмання вибирають одну кульку. Яка ймовірність, що

вибрана кулька буде мати номер, кратний 5? 2. Із 6 зелених кульок , 15 жовтих і 21 червоних навмання вибирають одну. Яка ймовірність, що вибрана кулька буде червоного кольору?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:

1. m:

кратні 5: 5;10;15;20;25;30

n:

всього 30 кульок

Р(А)= \frac{m}{n}

Р(А)= \frac{6}{30}  =  \frac{1}{5}  = 0.2

ймовірність вибрати кульку з номером кратним 5 дорівнює 0,2

2.n:

6+15+21=42

m:

червоних кульок 21

Р(А)= \frac{21}{42} =  \frac{1}{2}   = 0.5

ймовірність того, що вибрана кулька буде червоною дорівнює 0,5