Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетиу графіка функції у=3х-6 з осями координат​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Никита.

Объяснение:

ОХ : у = 0 → 3х-6=0; 3х=6; х=2 → (2;0)

ОУ : х=0 → у=3*0-6= -6 → (0; -6)