В магазині продається 5 чашок, 3 блюдця та 4 чайні ложки. Скількома способами можна купити два

предмети з різними назвами?

Ответы на вопрос

Отвечает Илюхин Александр.

Ответ:

5*3+5*4+4*3=15+20+12=47

47 способів

Объяснение:

Можна купити чашку і блюдце, або чашку і ложку, або ложку і блюдце. Кількість способів покупки однієї чашки з п'яти дорівнює п'яти, кількість способів покупки одного блюдця з трьох дорівнює трьом, кількість способів покупки однієї ложки їх чотирьох дорівнює чотирьом.