Знайти знаменник геометричної прогресії bn якщо b2=4 b3=1


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:  q=1/4 .

b2=4 , b3=1

Знаменник геометричної прогресіі  q=b3/b2=1/4 .