Розв'язати неповні квадратні рівняння 7х²-4х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Карина.

\displaystyle 7x^2-4x=0\\D=(-4)^2-4*7*0=16\\\\x=\frac{4б\sqrt{(-4)^2} }{14}=\frac{4б4}{14}\\ \\x_1=0,x_2=\frac{4}{7}