.Майстер і учень, працюючи разом, можуть виконати замовлення за 20 год. За скільки годин учень

виконає це саме замовлення самостійно, якщо йому на це потрібно на 75 год більше, ніж майстру?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Диана.

Ответ:

100 годин.

Объяснение:

Нехай учень  виконає завдання за х годин, тоді майстер за х-75 годин.

За 1 годину учень виконає 1/х частину завдання.

За 1 годину майстер виконає 1/(х-75) частину завдання.

За 1 годину разом вони виконають 1/20 частину завдання.

1/х + 1/(х-75) = 1/20

20х-1500+20х-х²+75х=0

-х²+115х+1500=0

х²-115х-1500=0

За теоремою Вієта х=15 (не підходить за умовою)  х=100

Учень може виконати завдання за 100 годин.