Срочноооо Розв'яжіть лінійне рівняння методом порівняння. 3x-2y=4 5x+2y=12


Ответы на вопрос

Отвечает Ерошина Аня.
3x-2y=4
2y=12-5x


3x-(12-5)=4


x=2


2y=12-5*2


y=1


(x, y)=(2, 1)


3*2-2*1=4
5*2+2*1=12


4=4
12=12


(x, y)=(2, 1)