Знайти перший член арифметичної прогресії, якщо десятий член дорівнює 42, а різниця дорівнює 4 a)

34 b)10 c)22 d)6

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Марина.

Ответ:

d

Объяснение:

a10 = a1 + (n-1)d

42 = a1 + 9*4

a1 = 42-36

a1 = 6