СРОЧНО.Розв'яжіть систему рівнянь новки. x+y=7,\\ 2x+3y=16 способом підстановки​


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Маргарита.

Ответ:

х=5; у=2

Объяснение:

Я буду писати рівняння через крапку з комою, але ви пишіть з знаком системи, тобто фігурною душкою

х+у=7; 2x+3y=16

х= 7– у; 2x+3y=16

Виписуємо друге рівняння і підставляємо.

2(7–у) +3у =16

14 – 2у + 3у =16

у= 2

Підставляємо значення у у вираз х= 7– у і знаходимо х

х= 7– у = 7–2=5