Яка із вказаних систем рівнянь має безліч розв‘язків? А)2х-3у=0 6х+4у=7, Б)5х-4у=7 10х-8у=3,

В)х+у=5 х-у=10, Г)4х-12у=16 х-3у=4, Д)х+у=2 х-у=0 ..

Ответы на вопрос

Отвечает Криволапов Илья.

Ответ:

Г ) 4х - 12у = 16

х - 3у = 4

Объяснение:

4х - 12у = 16

х - 3у = 4

4х - 12у = 16

х = 4 + 3у

4 × ( 4 + 3у ) - 12у = 16

у є R

( x ; y ) = ( 4 + 3y , y ) , y є R