Розв'язати рівняння корінь з 7х+2-корінь з3х+1=корінь з ікса


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Глеб.

Ответ:

1

Объяснение:

√(7х+2) - √(3х+1) = √х

Вобласць вызначэння:
7х+2≥0; х≥-2/7
3х+1≥0; х≥-1/3
Х≥0

√(7х+2)=√х - √(3х+1)

Узводзім у квадрат
7х + 2 = х + 3х + 1 +2√(3х² + х)
3х + 1 = 2√(3х² + х)

Узводзім у квадрат
9х² + 1 + 6х = 4(3х² + х)
9х² + 1 + 6х - 12х² - 4х = 0
- 3х² + 2х + 1 = 0
3х² - 2х -1 = 0
Х= -1/3 не пасуе
Х= 1