допоможіть терміново, потрібно здавати до 23.00❗❓⁉️‼️Дві бригади робітників повинні за планом

виготовити протягом місця 794 Перша бригада виконала місцеве завдання на 20% а друга на сорок відсотків тому обидві бригади виготовили 1254 деталі . слількики диталей виготовила кожна бригада тпротягом місяця ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бразгун Алеся.

Ответ:

Перша бригада 418, Друга бригада 836 .

Объяснение:

Знаходимо скильки вони всього заробили процентив 20+40=60

60%=1254

1254/60=20.9

1%=20.9

20%=418

40%=836

Перевирка

418+836=1254