Знайдіть площу трикутника одна із сторін якого дорівнює 16см,а висота проведене до цієї сторони 14

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Камила.

Відповідь:

Пояснення:

S=(ah)/2=16×14:2=112