Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії: 2) 21, 3√7, 3, 1) 36, 20, 11 1/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Анастасия.

Объяснение:

q=b2/b1=3√7/21=√7/7

s =  \frac{b1}{1 - q}  =  \frac{21}{1 -  \frac{ \sqrt{7} }{7} }  =  \frac{21}{ \frac{7 -  \sqrt{7} }{7} }  =  \frac{147}{ 7 -  \sqrt{7} }   \times  \frac{7  +  \sqrt{7} }{7 +  \sqrt{7} }  =  \frac{147(7 +  \sqrt{7} )}{42}  =  \frac{7(7 +  \sqrt{7} )}{2}  =  \frac{49 + 7 \sqrt{7} }  {2}

1)

q=b2/b1=20/36=5/9

s =  \frac{36}{1 -  \frac{5}{9} }  =  \frac{36}{ \frac{4}{9} }  =  \frac{324}{4}  = 81

Отвечает Курдяпин Даня.

Відповідь: розв'язання завдання додаю