- Порівняйте числа m і n, якщо різниця m−n дорівнює: -18; 1,7;0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Максим.

Ответ:

Объяснение: 1) m-n=-18, то m<n

2)m-n=1,7 тогда m>n

3) m-n=0,  тогда m=n.