В одному бідоні втричі більше молока ніж у другому.Коли в перший бідон долили 10л,а в другий 30л,то

в другому бідоні молока стало удвічі більше ніж у першому.Скільки молока було спочатку в кожному з бідонів поможіть будь ласка(​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Объяснение:

1 бидон = 3х л молока было сначала

2 бидон = х л молока было сначала

2 * (3х + 10) = х + 30

6х + 20 = х + 30

6х - х = 30 - 20

5х = 10

х = 10 : 5

х = 2

1 бидон = (3х) = 3 * 2 = 6 л молока было сначала

2 бидон = (х) = 2 л молока было сначала