Діагональ осьового перерізу циліндра нахилена до площини основи під кутом а . Знайдіть об'єм

циліндра, якщо периметр осьового перерізу дорівнює р. Допоможіть будь ласка!!!!! ​даю 50 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бездушный Алексей.
1)Рассмотрим треугольник АСД(прямоугол.)
СД = ОО1=Н=8 см
СД/АД = tg угла САД
АД = СД/tg углаСАД = 8/ tg 45=8/1 = 8 (cм)
R = А О1=О1Д=8/2=4(см)
2) Sпол. цил. = 2ПRН(R + Н) = 2П *4(4=8) = 2П*4*12=96П(см квадратных)
Ответ: Sпол. цил. = 96П(см квадратных)