Відомо, що об'єм деякого прямокутного паралелепіпеда становить 108 см3, причому площа його основи

дорівнює 9 см. Яка висота цього прямокутного паралелепіпеда?

Ответы на вопрос

Отвечает Булуй Ангеліна.

Ответ:

12 см

Объяснение:

V=a*b*c=108 см³

a*b=9 см²

найти с

с= V / (a*b) = 108 / 9 = 12 см