7. Функцiю у = 2х - 5 задано для -2 < x < 4. Знайдіть область значень цієї функції.

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТО​

Ответы на вопрос

Отвечает Маирова Ариана.

Відповідь: Е(у): у∈ (-9;3)

Пояснення:

Підставимо у рівняння значення х=-2 та х=4

у = 2х - 5 =2*(-2)-5=-9

у = 2х - 5 =2*4-5= 3

Отже
Е(у): у∈ (-9;3)